Минулого року разом із командою нам вдалося запустити унікальний проєкт — Київську «Академію жіночого лідерства». 

Цей проєкт мав незвичне, але дуже важливе завдання — популяризувати жіноче лідерство в органах державної влади. І нині мені приємно констатувати, що він повністю себе виправдав та навіть перевершив наші сподівання! 

Тільки за перший тиждень після оголошення початку набору ми отримали майже 200 мотиваційних листів від жінок, які працюють у системі міської влади, наших дорадчих органах, соціальних проєктах. У цих листах вони висловлювали бажання будувати управлінську кар’єру, вивчити свої сильні та слабкі сторони, поглибити знання, розвинути потенціал. 

У підсумку ми відібрали 50 претенденток для участі в пілотному проєкті «Академії», після завершення якої усі учасниці відзначали, що крім нових знань і навичок, їм додали внутрішньої впевненості та можливості побачити особисту перспективу розвитку. Зараз маємо запит на продовження проєкту. Тому навчання триватиме і в 2022 році. 

Київська «Академія жіночого лідерства» — безкоштовне, проте якісне навчання 

Зараз багато розвинених країн розглядають можливість безкоштовної освіти для своїх громадян, бо розуміють, як динамічно змінюється світ і наскільки важливо постійно удосконалювати знання. 

У нас більшість престижних навчальних програм відбуваються на платній основі. Вартість деяких курсів для керівників сягає 76 тисяч гривень. Проте далеко не всі мають такі кошти для навчання. А постійна освіта — це запорука успіху. 

У нашій Академії усе навчання безкоштовне, а рівень викладачів не поступається великим навчальним компаніям. Крім того, нещодавно наші партнери з НДІ презентували онлайн-курси, які мають серйозну освітню базу. 

Загалом Київська «Академія жіночого лідерства» — це хороша можливість «прокачати» свої навички та відкрити собі шлях до побудови успішної кар’єри.

Нам вдалося врахувати запити учасниць

Вивчаючи мотиваційні листи від потенційних учасниць, ми зрозуміли, що їм не вистачає навичок міжособистісних комунікацій в команді, вмінь будувати стосунки з людьми вищими та нижчими за рангом і бути рівними в системі субординації.

Недостатнім також було розуміння, як справлятися з конфліктами та керувати емоціями. І чи не найважливіше — усі вони потребували навичок взаємодії між поколіннями та вмінь цифрової комунікації. 

Тому до організації процесу навчання ми підійшли ґрунтовно: проаналізували найголовніші запити та запросили викладачів Києво-Могилянської Академії, бізнес-школи, тренерів, чиї графіки розписані заздалегідь на 3-4 місяці. 

Також започаткували формат гостьових лекцій, до яких долучилися жінки, які збудували успішну кар’єру. Наприклад, ними стали віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк, перша заступниця Міністра закордонних справ Еміне Джапарова, керівниця «Фонду Олени Пінчук» Ольга Руднєва, депутатка Київради Марина Порошенко та інші. Поєднання навчальних та гостьових лекцій не тільки давало необхідні знання, а й мотивувало учасниць Академії. 

Які зміни чекають Академію

Цього року змінимо підхід до навчання. Ми постійно аналізуємо кращі міжнародні практики з розвитку жіночого лідерства та  гендерної рівності. Цікавий досвід має Федерація канадських муніципалітетів. Вони фінансують Canadian Women In Local Leadership (CanWILL) – трирічний проект (2021-2024), спрямований на розширення участі жінок  в муніципальному управлінні. Позитивні відгуки має програма «Лідери глобальних змін»  канадського Міжнародного центру жіночого лідерства Coady Institute. 

Киянки, які проходили там навчання, кажуть, що ці тренінги  допомагають управляти змінами  за принципом «особисте є політичне», коли проблема людини вивчається від дому до всіх залучених інституцій. 

У Британського державного коледжу є  популярна  програма «Жінки та проривне лідерство». Це короткі модулі-тренінги на один-два дні, навіть на дві години, які  навчають також як протидіяти кібернасильству. Зараз ми напрацьовуємо цей досвід і в лютому ГО «Новий соціальний вектор» презентує  нову навчальну програму на 2022 рік і нову систему відбору учасниць. 

Крім того, ми плануємо організувати консультації психолога для жінок-державних службовців. Для цього хочемо залучити  фахівців міського Центру гендерної рівності та протидії насильству, які консультуватимуть учасниць Академії.

На моє глибоке переконання, Київська «Академія жіночого лідерства» — це важливий і необхідний проєкт, який допомагає відкрити нові можливості для жінок, що працюють на державній службі та в органах місцевого самоврядування. 

Перші сесії показали її ефективність, а слухачки дійсно здобули для себе нові навички та знання для розвитку кар’єри. Світовий досвід доводить, що міста, муніципалітети та навіть держави, де жінки займають керівні посади, — є більш успішними. Тому маючи перший позитивний досвід, будемо продовжувати розвивати проєкт. Для нас це не тільки виклик упередженням та стереотипам, а ще й реальна інвестиція в розвиток нашого міста.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)