Стартував 6-й сезон соціального проєкту «Краса для всіх», який реалізовує Фонд Народонаселення ООН в Україні спільно з компанією L’Oréal Україна, і вже другий рік підтримує Київська міська державна адміністрація. Проєкт спрямований на надання допомоги та підтримки жінкам, які опинились у складних життєвих обставинах, у тому числі тих, які постраждали від домашнього насильства.

Завдяки підтримці КМДА, проект отримав у користування на безоплатній основі приміщення у Київському фаховому коледжі прикладних наук. Це додало сталості проекту та підсилило його можливості.

‒ Мета проекту – навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя. Завдяки п’яти успішним сезонам, вже 164 українки змогли безкоштовно опанувати нову професію та самостійно заробляти на життя. Цей проект запускається в нашому місті вдруге. Минулого року такі курси пройшли 60 жінок, більшість із яких працевлаштувалися за новою спеціальністю, – заступниця голови КМДА Марина Хонда.

У рамках 6-го сезону проекту «Краса для всіх» планується навчити 80 жінок основ перукарської майстерності. Курс, розрахований на 6 місяців, гарантує, що всі учениці опанують навички, потрібні для того, щоб розпочати кар’єру в салонному бізнесі.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)