П’ятий сезон проєкту «Краса для всіх», що спрямований на допомогу жінкам, які постраждали від домашнього, ґендерно обумовленого насильства або мають інвалідність, добіг кінця. Проєкт подарував жінкам можливість отримати безоплатну освіту для початку кар’єри в індустрії краси та шанс покращити своє життя.

За результатами 6-місячного навчання та іспиту, 31 учасниця отримала сертифікати і професійні рекомендації від практикуючих майстрів.

Відкриваючи проєкт у лютому 2021, заступниця голови КМДА Марина Хонда наголосила:

Для нас дуже важливою є підтримка жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ми постійно шукаємо шляхи і ресурси для цього, для залучення жінок в економіку міста, розвитку їх професійної спроможності і незалежності. Саме тому Київ підтримав проєкт «Краса для всіх» L’Oréal Україна.

Курси пройшли у приміщенні Київський фаховий коледж прикладних наук / Kyiv College of Applied Sciences, що стало можливим за сприяння Київська міська державна адміністрація — КМДА та фінансової підтримки уряду Великої Британії. Реалізація проєкту здійснюється L’Oréal Group за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine. Управління з питань гендерної рівності безпосередньо приймало участь у реалізації проєкту.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)