У Київській Академії жіночого лідерства розпочався ІІ модуль навчання.
Учасниці Академії опановували ефективні комунікації в публічному управлінні
з тренером Олександром Сударкіним (кандидат економічних наук, доцент
бізнес-школи МІМ-Київ, директор програми МВА).
Зокрема, розбирали стратегії міжособистісної комунікації:

  • вплив емоційного стану на прийняття рішень;
  • «контрольована вразливість»;
  • управління конфліктами у колективі;
  • вміння обирати! власну емоційну реакцію;
  • формування відчуття «ми», партнерства та співдружності.

‒ У нас вже є одна група абсолютно дивовижних випускниць, а з вересня почала роботу вже друга група. Натхненниця проєкту ‒ заступниця голови КМДА Марина Хонда ‒ докладає всіх зусиль для того, щоб цей проєкт жив на постійній основі, створюючи потужну спільноту тих, кому важливо, у кого вистачить внутрішньої сміливості і сил змінювати, творити і будувати нове ‒ інше, по-справжньому лідерське, цілісне і ціннісне в місцевому самоврядуванні, ‒ зазначила тренерка І модулю про інноваційне лідерство в державному
управлінні Олена Юзькова (докторка філософії з державного управління коуч,
медіаторка, викладачка курсів «Менеджмент», «Лідерство» у школі МІМ-Київ).

Попереду ‒ ще один начальний день про модель зрілості та психологічні джерела лідерства від Ганни Валенси (бізнес-тренерка, фасилітаторка діалогів, коуч, псіхотерапевтка). А поки слухачки Академії поділилися своїми першими враженнями.

Яна Дацун, заступниця керівника апарату Подільської районної в місті Києві державної адміністрації: «Для мене Київська академія жіночого лідерства стала особистим відкриттям. Усі ми, учасниці Академії, займаємо різні посади, виконуємо різні функції, але, як показали заняття, ‒ маємо цілу купу спільних «бар’єрів». Під час першого модулю разом з Оленою Юзьковою ми розглядали питання розуміння себе, свого оточення, розвитку лідерства, роботи в команді та багато інших. Кожна з учасниць Академії, як на мене, отримала конкретні кейси з практик як для застосування під час роботи, так і в особистому житті. З нетерпінням чекаю продовження».

Наталія Черненко, начальниця відділу економіки та промислової політики Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації: «Модуль пройшов максимально корисно та захоплююче! Бажаю усім нових досягнень та прекрасних результатів».
 
Вікторія Кутілова, заступниця директора Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству: «Дякую кожній з вас за чудові два дні, за неймовірну атмосферу. Вдячна Олені Юзьковій за крутий підхід до викладання та змістовність».

Наталія Крайненко, заступниця начальника управління з питань гендерної рівності: «Заряд позитиву, натхнення та мотивації».
 
Юлія Макарова, завідувачка відділу Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству: «Два дивовижно повчальних дні».
 
Марія Мудренко, прессекретарка Департаменту економіки та інвестицій КМДА: «Перший модуль «Інноваційне лідерство в державному управлінні» пронісся миттєвістю. Олену Юзькову я читаю у фейсбуці давно, але чути спікерку наживо – ще цікавіше, ще надихаюче. Максимум корисного контенту, прикладних інструментів. Але головне навіть не це. За ці два дні Олена наочно показала нам, як з абсолютно різних і в більшості випадків раніше не знайомих між собою людей сформувати справжню команду, міцне коло однодумців, захоплених спільною ідеєю ‒ ставати агентами змін у своєму середовищі. Адже лідерство – це не лише про відповідальність. Це також здатність надихати, мотивувати людей робити більше, професійно рости вище, реалізовувати свій потенціал на 100%. Справедливо кажуть: почніть самі і все почнеться. Щаслива бути частиною спільноти Київської Академії жіночого лідерства».
 
Тетяна Новицька, координаторка проєкту від ГО «Новий соціальний вектор»: «Ще вчора учасниці другої групи Академії вперше зустрілись, а сьогодні вже розходяться з відчуттям приналежності до спільноти, яка надихає творити, розвиватись, нести у світ людяність і мудрість. Можна сказати, що у підрозділах КМДА додалось наших агентів впливу ‒ тих, хто бажає змінювати світ навколо себе».
 
Нагадаємо, що проєкт «Київська Академія жіночого лідерства» реалізується за ініціативи заступниці голови КМДА Марини Хонди на виконання Плану дій із досягнення рівності та імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у м. Києві.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)