Саме стільки проєктів від 18 громадських організацій отримали фінансову підтримку з міського бюджету у рамках міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2022‒2024 роки».

Партнерами міста готові стати «Спілка жінок Києва», «Інформаційно- консультативний жіночий центр», «Новий соціальний вектор», «Нові перспективи»», «Демократична дія», «Здрастуй, мамо!», «Материнська любов», «Ліга соціальних працівників міста Києва», «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра» та інші організації з важливими проєктами.

Проєкти-переможці мають різні спрямування: це і навчання жінок новим професіям, впровадження гендерно-чутливих підходів у процес надання соціальних послуг, створення безпечних просторів, освітні курси для літніх людей, комунікаційні кампанії, які спрямовані на подолання гендерних стереотипів та багато інших.

‒ Наприклад, минулого року проєктів, спрямованих на встановлення гендерної рівності, було реалізовано лише 9, ‒ тобто важливість цього напрямку зростає. Відкритий захист проєктів показав: громадські об’єднання столиці мають чимало суспільно корисних ідей для просування рівності. Вони готові впроваджувати кращі міжнародні практики, проводити оцінку якості послуг, навчальні заходи, комунікаційні кампанії, є пропозиції щодо
розроблення освітніх програм. Таким чином ми створюємо партнерські коаліції для виконання Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад, до якої столиця України офіційно приєдналася у 2020 році, ‒ заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)