Управління з питань ґендерної рівності КМДА спільно з ГО «Новий соціальний вектор» провели стратегічну сесію «Комунікаційна стратегія для досягнення рівності жінок і чоловіків у м. Києві».

До Європейської Хартії рівності Київ приєднався у листопаді 2019 року, але як зробити так, щоб столиця розвивалась саме за принципом рівності, бачила розриви, виправляла нерівності, ‒ про це говорили разом із фахівчинями робочої групи «Медіа і комунікації» Експертної ради з питань гендерної інтеграції, учасницями Київської Академії жіночого лідерства та представницями інших структурних підрозділів КМДА.

Впродовж стратсесії учасниці виділили основні цільові аудиторії та канали комунікації, зокрема – депутати Київради, держслужбовці КМДА та райдержадміністрацій, громадські об’єднання, муніципальні ЗМІ.

Депутати Київради, держслужбовці КМДА та райдержадміністрацій. Саме від рішень депутатського корпусу та держслужбовців залежить те, як швидко кияни побачать нові рішення у політичних підходах, економічному розвитку, соціальній сфері, зокрема, подоланні дискримінації та насилля. А для цього потрібне розуміння положень Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Громадські об’єднання. Активні представники інститутів громадянського суспільства зможуть «на місцях» допомагати місцевій владі впроваджувати гендерно чутливі політики, наприклад, входити до складу робочих груп, проводити аудити безпеки.

Муніципальні ЗМІ. Засоби масової інформації формують громадську думку та впливають не тільки на свідомість, а й на вчинки, групові дії людей.

‒ Поступово міська політика гендерної рівності дає результати: ми розробили План дій на три роки з імплементації Європейської Хартії рівності, на виході перша міська цільова програма «Київ – місто рівних можливостей на 2022‒2024 роки», ‒ і це нові можливості для депутатів, держслужбовців, муніципальних ЗМІ та ГО разом впроваджувати гендерно чутливі політики, ‒ керівниця Управління з питань гендерної рівності КМДА Тетяна Гузенко.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)