Новий інформаційний ресурс Асоціації міст України – сайт «Гендерна рівність в місцевому самоврядуванні та громадах» – спеціальний сайт для висвітлення процесу впровадження гендерної політики на місцевому рівні. Сайт  створили Асоціація міст України спільно з проєктом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

Зайти на сайт можна за посиланням gender.auc.org.ua  або з сайту АМУ.

Тут розміщується інформація про діяльність АМУ, що стосується питань гендерної рівності, а також  тематичні події, до яких залучені представники АМУ.

ХАРТІЯ: про Європейську хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Тут доступна мапа підписантів Хартії та їх перелік, також інформація про те, як долучитися до Хартії; окрім того наводиться історія імплементації Хартії в України та досвід окремих громад.

ГЕНДЕРНА ПОЛІТИКА АМУ: інформація про діяльність АМУ, що сприяє забезпеченню рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, стратегію АМУ, перелік нормативно-правових актів з питань гендерної рівності, гендерно орієнтованого бюджетування, а також інформація про Національний механізм забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні.

БІБЛІОТЕКА: тематичні видання АМУ, різних проєктів та організацій, навчальні матеріали, посилання на онлайн-курси, кращі практики та відео.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)