10 років спільної роботи проти насильства та знущань на робочому місці

Десять років тому асоціації, що представляють різні сектори — від місцевого самоврядування до роздрібних торговців — об’єдналися, щоб визначити загальні принципи боротьби з насильством та переслідуваннями на сторонах на своїх робочих місцях. Сьогодні ці роботодавці та профспілки підтверджують свою прихильність та планують нові дії для боротьби з цими зловживаннями.

Насильство та переслідування третіх сторін стосуються таких зловживань, які персонал може зазнати на робочому місці, яке не в руках колеги. Це охоплює випадки, такі як вчитель, на якого напав учень чи їх батьки, медсестра, що зазнала сексуального домагання з боку пацієнта або муніципального працівника, підданого кібер-знущанням.

У  міжгалузевих принципах в відношенні третіх сторін насильства прийняті десять років тому, були новаторськими в тому, що вони стали спільним зобов’язанням багатьох різних секторів, включаючи органи місцевого самоврядування, як роботодавці, медичні працівники, державні служби, освітяни, постачальники послуг безпеки та роздрібної торгівлі. Організації, що представляють центральні державні адміністрації, також підписали ці принципи протягом останніх років.

З моменту створення керівних принципів зростає обізнаність про поширеність насильства та домагань третіх сторін, а також створення нових процедур боротьби з ними. Однак є також повідомлення про збільшення таких зловживань у деяких секторах.

Сьогодні підписанти заявили у спільній заяві що вони «продовжуватимуть торкатися насильства над сторонами та всіх форм цькування, пов’язаних з роботою, гарантуючи, що в наступні роки кожне робоче місце проводитиме цілеспрямовану політику, орієнтовану на результати».

Кілька підписантів, зокрема CEMR, нещодавно подали пропозицію проекту ЄС провести дослідження ступеня та характеру насильства з боку сторонніх осіб в Європі та вивчити роль соціальних партнерів у його запобіганні. Отримані результати слугуватимуть потенційними рекомендаціями щодо вдосконалення або кращого втілення вказівок.

Оригінал публікації

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)