Соціально-психологічне дослідження  настроїв українських жінок проводять вчені Озден Меліс Улуг з університету Кларка(США), Марія Чаїнська з католицького університету (Чилі) та професорка Лінда Тропп з Массачусетського університету в  Емгерсті  (США). Мета дослідження —визначити, які  чинники сприяють готовності жінок до суспільної протидії ґендерної нерівності та дискримінації. Зокрема, дослідниці хочуть  зрозуміти, за яких соціально-психологічних умов жінки, які є очевидцями випадків ґендерної нерівності та дискримінації у різних сферах, будуть активно відстоювати цінності ґендерної рівності та який спосіб вони вважатимуть найефективнішим.

Ризики, пов’язані з цим дослідженням, мінімальні. Роздуми про деякі ґендерні питання можуть бути для когось неприємними, але, як очікується, цей стрес не повинен бути більшим, ніж у щоденних розмовах з цих питань.

Ваша участь у цьому дослідженні є абсолютно добровільною. Анкета є анонімною: Ваше ім’я не буде пов’язане із жодними даними, які Ви надаєте під час цього опитування. Дані будуть позначені лише ідентифікаційним номером і зберігатимуться на комп’ютерах дослідників, що найдійно захищені паролем. Будь ласка, не додавайте жодної ідентифікаційної інформації у відповіді, щоб забезпечити із вашого боку повну анонімність опитування.  Якщо після цього опитування Ви почуваєтесь засмученою або ж розумієте, що деякі питання чи аспекти дослідження спричинили Вам страждання, розмова із кваліфікованим психологом чи соціальним працівником може Вам допомогти.

Якщо Ви відчуваєте необхідність поговорити зі спеціалістом із психічного здоров’я щодо будь-якого стресу, який Ви можете відчувати, Ви можете знайти кваліфіковану особу у вашому районі на веб-сайті Громадської організації „Ла Страда-Україна”. У разі надзвичайної ситуації телефонуйте за номером 102.

 Всі деталі за посиланням. Якщо ви бажаєте дізнатись більше про дослідження, будь ласка пишіть у  приватні повідомлення María Cha Ins або на робочу адресу, яку ви знайдете за посиланням.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)