До складу Експертної ради за особистим бажанням увійшли 14 депутаток Київради. Ми створили робочі групи, де всі вони можуть надати свої пропозиції до Програми. На своєму першому засіданні Експертна рада з питань гендерної інтеграції при КМДА погодила Концепцію міської цільової програми «Київ – місто рівних можливостей», що дозволило нам розпочати підготовку проєкту Програми,

‒ повідомила керівниця управління з питань гендерної рівності КМДА Тетяна Гузенко

Зокрема, розглянувши можливі підходи щодо заходів Програми на найближчі три роки – з 2022 до 2024 – визначили такі пріоритети:

— забезпечення інституційної спроможності КМДА та РДА;

— впровадження гендерного підходу у процесі формування та реалізації місцевої політики у м. Києві;

— підвищення рівня поінформованості киян з питань гендерної рівності, впливу та подолання стереотипів, поширення успішних європейських практик досягнення гендерної рівності;

— виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на місцевому рівні, міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц» з утвердження гендерної рівності.


Нагадаємо, що заступниця голови КМДА Марина Хонда та представниця офісу ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова підписали Меморандум про взаєморозуміння між структурою ООН Жінки та Київською міською державною адміністрацією щодо розробки політики місцевого розвитку, заснованого на правах людини та гендерній рівності. Міжнародна організація готова провести оцінку інституційної спроможності міської влади столиці забезпечити реалізацію державної гендерної політики.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)