Сила у рівності!

Впровадження принципу рівних прав та можливостей є однією з важливих умов європейської інтеграції України, виконання міжнародних зобов’язань, зокрема Цілей Сталого Розвитку до 2030 року. Органи місцевого самоврядування прагнуть максимально ефективно використовувати доступні їм інструменти  досягнення рівності серед громадян. Для багатьох міст спільною платформою дій стала Європейська Хартія рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

У четвер, 3 вересня 2020 року, Київський Форум рівних прав і можливостей сформує порядок денний для столиці, що взяла  зобов’язання використовувати свої повноваження і партнерства для досягнення більшої рівності громадян.

Мери європейських столиць, міжнародні представництва та організації презентують  політики і практики досягнення рівності, обговорять нові виклики, пов’язані із пандемією COVID-19.

Відбудуться такі дискусійні платформи:

  • РІВНІ ПРАВА І МОЖЛИВОСТІ – ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО У ЖИТТІ КРАЇН І МІСЦЕВИХ ГРОМАД
  • ЕФЕКТИВНІ ПРАКТИКИ ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ ТА ГЕНДЕРНО ЗУМОВЛЕНОМУ НАСИЛЬСТВУ
  • ГЕНДЕРНІ НАСЛІДКИ COVID-19 ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ У МІСЦЕВИХ ГРОМАДАХ
  • ЖІНКИ В ТУРИЗМІ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ

Акредитація за номером   063 358 53 54, Олександр

(акредитовані представники та представниці ЗМІ матимуть змогу отримати ексклюзивні коментарі спікерів та спікерок, а також світлини з події, анонси та пострелізи)

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)