6 травня уповноважена з питань гендерної рівності КМДА Марина Хонда провела робочу  зустріч зі співвиконавцями  резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» у місті Києві. Метою зустрічі стала синергія між громадським сектором та державними структурами у впровадженні Плану заходів з виконання резолюції 1325.

Резолюцію щодо жінок, миру і безпеки вважають однією з найважливіших резолюцій Ради Безпеки ООН у сфері політики безпеки. На початок 2020 року близько 80 країн світу розробили Національні плани дій для виконання 1325 — серед них є і Україна. В Україні досі є слабким розуміння цього документа. Міжнародний документ часто сприймається більшістю як формальність, що вимагає створення додаткової документації, а не впровадження реальних та ефективних практик.

На міжнародному і національному рівнях резолюція 1325 була прийнята з ініціативи громадських організацій. На зустрічі з заступницею голови КМДА Мариною Хондою учасники новоствореної «Коаліції 1325.Київ» обговорили перші кроки реалізації Плану та досягнення ключових результатів.

Відповідальним координатором з впровадження і розробки плану заходів на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»  у місті Києві визначено Департамент соціальної політики як відповідального за забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (доручення заступниці голови Київської міської державної адміністрації М. Хонди від 14.12.2020 № 43721).

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)