Завдяки управлінню з питань гендерної рівності КМДА, в травні запущено пілотний гендерно чутливий проєкт «САМООБОРОНА ДЛЯ ЖІНОК». Великий проєкт, який розпочато на волонтерських засадах, має на меті визначити попит та соціальну важливість курсів жіночої самооборони. Ініціативу розпочали реалізовувати на території Сирецького парку та ДЮСШ №24.

Це єдиний на сьогодні в Києві курс на безкоштовній основі. Програма тритижневого курсу охоплює: домедичну і психологічну підготовки, юридичний модуль, відповідну фізичну та тактичну підготовку для протидії насильству та нападам.

Реалізація такої важливої для суспільства ініціативи стала можливою завдяки участі та підтримці ОСН «Комітет мікрорайону Сирець1», Київська дитяча залізниця. Допомогу у реалізації проєкту також надають КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству, Червоний Хрест України, Шевченківське управління поліції у м. Києві, Українська Жіноча Варта,  Центр публічної комунікації та інформації.

 ВІДЕО

Проєкт «Самооборона для жінок» подано на участь у Громадський бюджет Київ на 2022-й рік: https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/18/538

 

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)