Притулок створено для надання допомоги жінкам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з метою забезпечення постраждалих осіб місцем довгострокового безпечного перебування.

Прийом до Притулку проводиться за письмовим зверненням (заявою) жінки до директора Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству та при наявності:

  • висновку працівника органів МВС України (дільничого) про скоєння насильства в сім’ї;
  • медичних довідок;
  • свідоцтва про народження дитини;
  • довідки від педіатра;

рекомендацій спеціалістів Центру.

Жінки можуть перебувати в Притулку протягом часу, необхідного для соціальної адаптації терміном до 90 днів.

У Притулку з постраждалими жінками працює психолог, надаються юридичні консультації, пакет побутових послуг, надання постраждалим жінкам за місцем безпечного тимчасового цілодобового перебування комплексної допомоги (психологічної, соціально-побутових, інформаційних, юридичних та інших послуг) на основі оцінки їх потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища.

Притулок не надає реєстрації місця проживання та не забезпечує жінок та дітей, які мешкають з ними, харчуванням. Обов’язковою умовою є дієздатність жінки та можливість самообслуговування.

Адреса Притулку не розголошується з намірів безпеки постраждалих від насильства.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)