Ефективним інструментом вивчення рівня та якості життя киян та киянок є системний і якісний аналіз статистичних даних. Під час презентації показників «Гендерного паспорту Києва» Управління з питань гендерної рівності КМДА та інших соціальних показників ( вік, соціально-економічне становище, місце проживання, освітній рівень) для врахування в міських цільових програмах на 2022-2025 роки.
Також керівниця Управління з питань гендерної рівності Тетяна Гузенко та заступниця начальника Головного управління статистики у м. Києві Державної служби статистики України Надія Мельник домовилися про можливість випуску статистичного збірника «Дві половинки столиці» (чоловік і жінка) на початку жовтня 2020 року.
Це підтвердила Надія Мельник  під час публічної презентації Гендерного паспорту міста Києва в Укрінформі:
− Основні завдання органів державної статистики – забезпечення об’єктивною, повною і якісною інформацією користувачів. Нами постійно і систематично здійснюється перегляд статистичної інформації. Ми орієнтуємося і рухаємося на користувача. Ми спілкуємося з користувачами і хочемо, і намагаємося, і прагнемо цього, і йдемо до цього, щоб забезпечити користувача потрібною і своєчасною інформацією. Держстат також здійснює моніторинг різних показників щодо гендерного аспекту. Наразі ми готуємо збірник «Дві половинки» (чоловік і жінка) та  працюємо з  додатковими адміністративними даними.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)