Київський міський голова 23 квітня затвердив Новий План заходів з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на 2021-2023 роки. Це вже другий план заходів, перший було прийнято на 2016-2020 роки. На відміну від інших міст України, у Києві розробили План на три роки. 

У Плані враховані рекомендації експертів структури ООН Жінки, Інформаційно-консультативного жіночого центру, Центру розвитку демократії та громадських організацій. Вагому роль у підготовці плану відіграло Управління з питань гендерної рівності. До виконання нового Плану заходів  залучені майже всі структурні підрозділи КМДА, комунальні підприємства, бюджетні установи, районні в місті Києві державні адміністрації, правоохоронні органи. 

«Україна стала першою державою, яка прийняла Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» під час збройного конфлікту. Виконання першого Плану та нові виклики спонукали міську владу столиці до створення Київського міського центру надання допомоги учасникам АТО. Тут надають психологічну підтримку учасникам та учасницям бойових дій, допомагають їхнім дітям та сім’ям, займаються питаннями реабілітації, відновленням та фінансуванням складних операцій. Новий План включає 5 стратегічних цілей, 13 оперативних цілей, 18 завдань та 70 заходів. Над Планом працювала робоча група за участю фахівців структурних підрозділів КМДА, міжнародних організацій, учасників АТО/ООС», – зазначила уповноважена з питань гендерної рівності Марина Хонда.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)