Після приєднання м. Києва до Європейської Хартії рівності жінок та чоловіків у житті місцевих громад, столиця як місто-підписант взяла зобов’язання «забезпечити на засадах рівності залучення, представництво і включення жінок з різних середовищ і різних вікових груп до усіх сфер політичного і публічного процесів прийняття рішень». (ст. 1 Хартії : «місто-підписант не може ігнорувати навички, знання, досвід і креативність жінок».
На виконання взятих зобов’язань, за ініціативи заступниці голови КМДА, уповноваженої з питань гендерної політики Марини Хонди управління з питань гендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА та ГО «Новий соціальний вектор» реалізують пілотний проєкт «Київська Академія жіночого лідерства».
Мета проєкту — сприяння розвитку жіночого лідерства на державній службі, мотивація жінок до участі у процесах прийняття рішень, які мають вплив на повсякденне життя місцевої громади.
Близько 200 жінок, що працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування міста Києва виявили бажання навчатися у Київській Академії жіночого лідерства. За підсумком співбесіди та онлайн опитування до першої групи відібрано 28 учасниць.
Програма Академії передбачає три навчальні модулі з розвитку управлінських та лідерських компетенцій, гостьові лекції та менторську підтримку учасниць.

Проєкт «Київська Академія жіночого лідерства» реалізується в рамках заходів міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки» та на виконання п. 4.4 Плану дій з досягнення рівності та імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті територіальної громади міста Києва, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 березня
2021 року № 475.

Підписка на розсилку

Отримуйте останні повідомлення та статті у своєму електронному листі

Ми обіцяємо не надсилати спам:)